GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 8597073
nr 859 7073
Vas
porslin, 1950-tal, Bavaria, Lindner, höjd: 18 cm
Kondition: repa/repor
Utrop:
400 kr
måndag 11 november 2013
kl 19:15:39
11 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal